Gent dhe Ardian Bujupi vijnë me duet

Këngëtarët Gent dhe Ardian Bujupi e kanë paralajmëruar bashkëpunimin e tyre të ri.

Kënga mban titullin “Kalle” dhe do të publikohet me videoklip.

Përmes rrjeteve sociale, dy këngëtarët kanë bërë të ditur se projekti i ri do të vijë të premten (më 12 tetor).

Në një postim në Instagram, Bujupi e ka publikuar një fragment nga videoklipi i këngës së re.

Lexo po ashtu:

Një imazh nga xhirimet e ka postuar edhe Gent në profilin e tij në Instagram.

“Du Bist Anders” është një prej projekteve që Ardiani e ka publikuar gjatë verës, në bashkëpunim me Fard.

Ndërkaq dueti me Xhensila Myrtezajn, “Çika, çika”, u bë hit. Videoklipi i publikuar në muajin qershor numëron afro 60 milionë shikime në YouTube. /Telegrafi/

TAGS