Genta duket atraktive në prag të klipit të ri

Tash esht Koha

Genta Ismajli ka ofruar detaje të reja për videoklipin e ri.

Këngëtarja në rrjetin social Instagram ka bërë të ditur se po sjell projekt të ri muzikor.

“Zjarr” titullohet kënga e re e Gentës që po kthehet fuqishëm.

“Papi” ishte kënga e fundit e Genta Ismajlit dhe arriti më shumë se pesë milionë klikime.

Genta akoma është pa të dashur.

Tash esht Koha
TAGS