Genta Ismajli shtatzanë?/ Këngëtarja poston foto me barkun e rrumbullakosur

Genta Ismajli shtatzanë?/ Këngëtarja poston foto me barkun e rrumbullakosur

Prej pak kohësh Genta Ismajli ka bërë publike historinë e dashurisë mes saj dhe miliarderit turk. E që prej asaj dite çifti nuk na i kursen pozat romantike në rrjetet sociale.

Në postimin e bërë nga partneri i këngëtres, ajo që ka rënë në sy është barku i rrumbullakosur i Gentës. Menjëherë kanë nisur edhe urimet e fansave, duke e përgëzuar dyshen për shtatzaninë.   “Urime për shtatzëninë! Ju keni ndjekur zemrën tuaj!

Mos u merakosni për të tjerët!”- shkruan një ndjekës në profilin e biznesmenit turk

TAGS