Georgina Rodriguez në Allianz Stadium për ta mbështetur Ronaldon, dukej tërheqëse

Georgina Rodriguez në Allianz Stadium për ta mbështetur Ronaldon, dukej tërheqëse
Tash esht Koha

Georgina Rodriguez në Allianz Stadium për ta mbështetur Ronaldon, dukej tërheqëse

Georgina Rodriguez i ka qëndruar afër Ronaldos mbrëmë derisa po zhvillohej ndeshja.

Mbrëmë është zhvilluar ndeshja mes Juventusit dhe Ajaxit e cila përfundoi me rezultat 3:2 në të mirë të këtyre të fundit, shkruan lajmi.net.

Nuk ka munguar edhe një gol nga Cristiano Ronaldo i cili në minutën e 28’, kaloi në epërsi Juventusin.

Si çdo herë, edhe në këtë ndeshje ishte e pranishme partnerja e tij Georgina Rodriguez e cila mori vëmendjen e veshur shkurt në Allianz Stadium.

Pranë fotos së postuar nuk kanë munguar komentet e ndjekësve./Lajmi.net/

Tash esht Koha
TAGS