Georgina vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, tregon se në mungesë të Ronaldos kalon kohën me fëmijët

Georgina vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, tregon se në mungesë të Ronaldos kalon kohën me fëmijët

Një shëtitje në qytet gjatë vikendit, gjithmonë është e mirëpritur dhe këtë mundësi nuk e lëshoi edhe Georgina Rodriguez.

Partnerja e Cristiano Ronaldos, tani pasi është një figurë e njohur, nuk ngurron edhe të ndajë pjesë nga dita e saj me ndjekësit në rrjetet sociale.

Mëngjesin e të shtunës, Georgina e kishte ndarë për një shëtitje në qytetin e Torinos së bashku me vajzën e vogël, Alana Martina.

Alana nuk pushonte duke thirrur babanë e saj, i cili ishte në udhëtim në Bologna me Juventusin për ndeshjen në kuadër të Kupës së Italisë.

Lexo po ashtu:

Rodriguez tregon se vajza e saj njëvjeçare është zgjuar në mëngjes kështu dhe nuk ka pushuar duke thirrur babanë e saj.

Kujtojmë se Alana është fëmija më i vogël dhe i vetëm i përbashkët i çiftit, ndërsa Ronaldo ka edhe tre fëmijë tjerë që kanë lindur me nëna surrogate.

Ai u bë baba për herë të parë më 17 qershor 2010 kur erdhi në jetë djali Cristiano Jr., i cili lindi në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Më vonë (8 qershor 2017), CR7 u bë baba i binjakëve, vajzës Eva dhe djalit Mateo, po ashtu në SHBA përmes një nëne surrogate. Derisa Georgina e lindi Alana Martinan më 12 nëntor 2017. /Telegrafi/

TAGS