Geti, Majk dhe Onat bashkë në projektin e ri muzikor, zbulohet data e publikimit 

Geti, Majk dhe Onat bashkë në projektin e ri muzikor, zbulohet data e publikimit 
22:01 | 28 Maj 2019

Geti, Majk dhe Onat po vijnë me këngë të re.

Majk nëpërmjet postimit të një fotografie në Instagram ka bërë të ditur datën dhe orën e publikimit të këngës së re, shkruan lajmi.net.

‘Vamos’ titullohet kënga e cila vjen e realizuar edhe me videoklip. Ky projekt muzikor është bashkëpunim në mes të Getoar Selimit, Majk dhe Onatit.

“Geasy/Majk/Onat – Vamos … neser ora 17 : 00”, ka shkruar Majk pranë postimit të fotos./Lajmi.net/

TAGS