Getoari dhe Marina së shpejti prindër, ja çfarë deklaroi reperi

Getoari dhe Marina së shpejti prindër, ja çfarë deklaroi reperi

Getoar Selimi ka folur dje përballë kunatës së tij për planet e prindërit. Për vetë Luanën po dhe për gjithë publikun kurioz, reperi është përgjigjur se kur ai dhe Marina do të bëhen me fëmijë.  “Zoti e din por gjithsesi ne jemi gati se jemi te martum…” – u shpreh Geti duke qeshur e duke na lënë të kuptojmë se nuk do të jetë e largët dita kur ai dhe Marina do të bëhen prindër për herë të parë.

TAGS