Ghetto Geasy dhe Marina Vjollca vizualizojnë momente nga vikendi i tyre

Ghetto Geasy dhe Marina Vjollca vizualizojnë momente nga vikendi i tyre
20:23 | 8 Qershor 2019

Ghetto Geasy dhe Marina Vjollca janë nga çiftet e preferuara të publikut.

Lidhja e Getit dhe Marina Vjollcës zgjon gjithmonë kureshtje në publikun shqiptar, shkruan lajmi.net.

Çifti i martuar vite më parë nuk ngurojnë të ndajnë fotografi nga përditshmëria e tyre.

Kësaj radhe është Ghetto Geassy që vizualizon momentet nga vikendi i  tyre.

Në fotografinë e ndarë reperi dhe moderatorja shfaqen plot stil, e ku brenda një ore kanë marrë mijëra pëlqime për pamjen e tyre. /Lajmi.net/

TAGS