Ghetto Geasy dhe Tayna bëhen bashkë për këtë arsye

Ghetto Geasy dhe Tayna bëhen bashkë për këtë arsye
11:46 | 21 Nentor 2019

Janë bërë bashkë Ghetto Geasy dhe Tayna.

Dy rep-artistët më të komentuar të momentit, Ghetto Geasy dhe Tayna do të performojnë së bashku në Lucern, shkruan lajmi.net.

Para publikut ata do ta ‘ndezin’ atmosferën këtë të shtunë me datë 23.

Kjo u bë e ditur nga vetë Geti i cili e ka publikuar një foto në llogarinë e tij në Instagram.

Kujtojmë se si Geasy ashtue dhe Tayna po arrijnë suksese të panumërta në muzikë./Lajmi.net/

TAGS