Ghetto Geasy krenar me Marinën

Ghetto Geasy krenar me Marinën
22:54 | 5 Tetor 2019

Ghetto Geasy një burrë krenar me bashkëshorten.

Muaj më parë në media flitej se Geti dhe Marina i kishin dhënë fund martesës për shkak se këngëtari nuk ishte i pajtimit që moderatorja të rifillojë karrierën e saj të prezantueses, shkruan lajmi.net.

Por një gjë e tillë u demantua disa herë deri sot, e minuta më parë  këngëtari tregoi se sa është i lumtur dhe krenar me bashkëshorten dhe profesionin që ajo ushtron.

Marina sot filloi sezonin e ri televiziv dhe në episodin e parë kishte të ftuar Majkun anëtarin e ‘BabaStars’, Geti ndau në Instagram një foto të dyve dhe shkroi “Krenar”. /Lajmi.net/

TAGS