Gjendet i pajetë një 30-vjeçar në Ksamil

Gjendet i pajetë një 30-vjeçar në Ksamil

Në 30-vjeçar është gjetur pa shenja jetë nga familjarët e tij në Ksamil të Sarandës.

Personi i gjetur pa shenja jete është shtetasi Ervis Oruçi 30 vjeç.

Uruci rezulton se është person me precedentë penalë.

Sipas b.w ai është me precedent penal për vjedhje dhe prodhim e shitje të lëndëve narkotike.

Bëhet me dije se Ervis Oruçi është i divorcuar dhe po ashtu përdorues i lëndëve narkotike.