Gjiganti gjerman futet në garë për Iscon

Numri i skuadra të interesuar për mesfushorin  Real Madrid,Isco, vazhdon të rritet.

Isco me shumë mundësi do të largohet nga Real Madrid në fund të sezonit, me disa skuadra që janë të interesuara për shërbimet e tij.

Është Bayern Munich skuadra e fundit që ka hyrë në garë për yllin e Kombëtares së Spanjës, përcjell ‘lajmi.net’.

Marrëdhënia jo e mirë e tij me trajnerin argjentinas ka bërë që Isco të mendojë largimin nga Santiago Bernabeu.

Skuadrat tjera të interesuara për Iscon janë edhe Manchester City dhe Juventus./Lajmi.net/