Gjiko ‘humb’ modestinë: Ty nuk të ecë vetura pa benzinë, mua nuk më ecë pa shofer

Gjiko ‘humb’ modestinë: Ty nuk të ecë vetura pa benzinë, mua nuk më ecë pa shofer
17:14 | 12 Shtator 2019

Gjiko ka lënë një mbishkrimi ‘thumbues’ në fotografinë e fundit.

Gjiko ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, në të cilën u shfaq në veturën e tij të re, shkruan lajmi.net.

Reperi u fotografua me bashkëshorten e tij, Elitën dhe djalin, Zërin, ndërsa tregoi edhe një herë si duket nga brenda vetura e tij luksoze.

“Ty nuk t ‘hec pa benzin mu nuk m’hec pa shofer👨🏻‍✈️🧿”, ka shkruar ai.

Për ndryshe, projekti i fundit muzikor nga Gjiko titullohet “My Bro” në bashkëpunim me Butën. /Lajmi.net/

TAGS