Gjyqtarja shqiptare i çmendi…

Gjyqtarja shqiptare i çmendi…

Pas një sezoni të gjatë dhe të lodhshëm, ashtu sikurse futbollistët, edhe gjyqtarët kanë nisur pushimet e tyre verore.

Së fundmi ajo që ka tërhequr shumë vëmendje, është asistentja e FIFA-s, Erinda Kume.

Gjyqtarja bukuroshe ka postuar në rrjetet sociale disa foto, ku shfaqet me bikini.

Erinda duket në një formë të shkëlqyer, teksa bien në sy format e saj perfekte.

Image

Gjyqtarja shqiptare i çmendi fansat…