Gold Ag dhe partnerja e tij realizojnë fotosesionin e martesës, reperi i dedikon fjalët më të ndjera: Ti m’ke bo komplet

Gold Ag dhe partnerja e tij realizojnë fotosesionin e martesës, reperi i dedikon fjalët më të ndjera: Ti m’ke bo komplet

Reperi i njohur Gold Ag dhe bashkëshortja Ermira Shkodra javë më parë kurorëzuar dashurinë e tyre, por për shkak të pandemisë nuk organizuan ceremoni festive.Duket se tani çifti ka realizuar dhe fotosesionin e martesës, pasi partnerja e tij është parë duke pozuar me duvak në studion e grimeres Sellma, e cila ndau një foto të saj ku shkruante “Nuse, nuse me shumicë”.

Së fundm reperi ka ndarë një tjetër foto në rrjetin social ‘Instagram’ ku shfaqet me partneren e tij, ndërsa bashkangjitur shkruan: “Ti m’ke bo komplet, e me të rujt e kam nga zoti amanet”.

TAGS