Gold Ag zgjedh fjalët më të ëmbla për të uruar nënën për ditëlindje

Gold Ag zgjedh fjalët më të ëmbla për të uruar nënën për ditëlindje
18:58 | 2 Dhjetor 2019

Sot e ëma e këngëtarit feston ditëlindjen.

Sot në familjen e Gold Ag ka festë, e ëma e këngëtarit feston ditëlindjen, dhe në këtë ditë kaq të veçantë nuk kishte si të mungojë urimi i Arianit, shkruan lajmi.net.

Reperi ka publikuar minuta më parë një foto me nënën e tij në rrjetin social Instagram ku me fjalët më të ëmbla uron nënën për ditëlindje.

“Urime nanë ditëlindja jote, Urime o Xheneti i kësaj bote” shkruan ai. në postimin e bërë nuk mungun as urimet nga kolegë të skenës muzikore, bashkëpunëtorja për këngën e fundit Shyhrete Behluli e ka uruar Goldin po ashtu.  /Lajmi.net/

TAGS