Grabitje e armatosur në filialin e bankës Tutunska në Butel

Grabitje e armatosur në filialin e bankës Tutunska në Butel

Një filial i bankës Tutunska në Butel, ka rënë pre e grabitje të armatosur paraditen e sotme. Menjëherë në vendngjarje kanë mbërritur forca të shumta të policisë dhe po kqyrin vendin e ngjarjes. Për momentin nuk ka të dhënë për të lënduar apo për shumën e parave të vjedhura.

Loading…

TAGS