Grabitje me armë në Gjilan

Grabitje me armë në Gjilan

Një grabitje e armatosur ka ndodhur në një pompë të derivateve në Gjilan.

Rastin e ka raportuar një person, i cili ka thënë se derisa ishte në vendin e tij të punës kanë hyrë dy të dyshuar, të maskuar dhe nën kërcënimin e armës i kanë grabitur rreth 300 euro.

Nuk raportohet për të lënduar./Telegrafi/

TAGS