Granit Xhaka revolton anglezët/ Lojtari i Arsenalit thyen karantinën dhe luan futboll në rrugë

Granit Xhaka revolton anglezët/ Lojtari i Arsenalit thyen karantinën dhe luan futboll në rrugë

Prej disa javësh Anglia është në karantinë të plotë. Por duket se Granit Xhaka nuk e ka rrespektuar këtë rregull,teksa është parë në rrugë, së bashku me lojtarin David Luiz, teksa luajnë futboll. Natyrisht që një gjest i tillë ka sjellë inat tek kalimtarët që kanë parë skenën.

”Pse rregullat nuk janë njësoj për të gjithë? Jo të jenë rregulla të tjera për ata dhe rregulla të tjera për ne”, ka shkruar “The Sun”, duke cituar njerëzit në rrugë. Mesa duket shqiptari i Arsenalit nuk e ka duruar dot më mbylljen dhe ka preferuar të luaj futboll në rrugë.

TAGS