Granit Xhaka shfaqet duke e dëgjuar këngën e Mozzik “Dhelpër Dinake”

Granit Xhaka shfaqet duke e dëgjuar këngën e Mozzik “Dhelpër Dinake”
8:48 | 14 Nentor 2019

Granit Xhakës duket se i ka pëlqyer kënga e re e Mozzik.

Kanë kaluar vetëm gjashtë ditë prej publikimit të këngës së re të Mozzik dhe ky projekt muzikor në kanalin zyrtar në Youtube ka marrë 5 milion klikime, shkruan lajmi.net.

“Dhelpër Dinake”, titullohet kënga, tingujt e së cilës po i dëgjojmë së fundmi kudo.

Ajo si duket i ka pëlqyer edhe futbollistit shqipar Granit Xhaka i cili e ka publikuar një video në llogarinë e tij në Instagram dhe shihet duke e dëgjuar pikërisht projektin e ri muzikor të Mozzik./Lajmi.net/

TAGS