Gresa vihet në siklet para nënës, sa kohë e fshehu lidhjen nga familja?

Gresa vihet në siklet para nënës, sa kohë e fshehu lidhjen nga familja?

Gresa Behluli flet për fillimet e para të lidhjes me tashmë burrin, Lulëzimin.

Këngëtaret, Shkurte Fejza dhe Gresa Behluli ishin të ftuar në emisionin NIN aty ku folën rreth karrierës muzikore dhe jo vetëm, shkruan lajmi.net.

Në ‘Haje ose thuaje’ ato u përgjigjën disa pyetjeve të vështira, ndër to Gresa foli për fillimet e para të takimeve me tashmë burrin e saj duke treguar se sa kohë e kishte mbajtur të fshehur lidhjen nga familja.

Sado të mund të ndihej në siklet nga një pyetje e tillë para nënës, Gresa e ka dëshmuar se me nënën e saj, Shkurte Fejzën janë shumë të lidhura pasi edhe për takimet e para me Lulëzimin i ka treguar paraprakisht./Lajmi.net/

TAGS