Griezmann zgjedh 11-shen ideale, nuk ka vend për CR7

Griezmann zgjedh 11-shen ideale, nuk ka vend për CR7

Antoine Grizemann ka publikuar formacionin e tij ideal.

Cristiano Ronaldo mund të cilësohet futbollisti më i mirë në histori të futbollit, me pesë Topa të Artë të fituar, por këto nuk kanë mjaftuar për të zënë një vend në formacionin ideal të yllit të Atletico Madrid, Antoine Grizemann.

Francezi ka publikuar një foto në Instagram, ku ka përzgjedhur formacionin më të mirë sipas tij, të cilin e ka rreshtuar sipas vendosjes 4-2-3-1.

Fituesi i Kupës së Botës në qendër të sulmit ka vendosur veten, ndërsa do të ndihmohet nga Lionel Messi, Ronaldinho dhe Maradona.

Formacioni i Antoine Griezmann:

/Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS