Gurët rrëshqasin dhe bien brenda restorantit në Vlorë, raportohet për të lënduar

Gurët rrëshqasin dhe bien brenda restorantit në Vlorë, raportohet për të lënduar

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në qytetin e Vlorës.Burimet raportojnë se një masiv shkëmbor ka rënë mbi një lokal në Kaninë, ku si rrjedhojë ka mbetur i plagosur lehtë një person.

Rrëshqitja e masivit shkëmbor ka ndodhur pas shirave që mbërthyen vendin në orët e para të mëngjesit të sotëm.