Hapen ditën e sotme kufinjtë/ Berisha poston fotot: Ua nxinë jetën në Morinë

Hapen ditën e sotme kufinjtë/ Berisha poston fotot: Ua nxinë jetën në Morinë
Tash esht Koha

Janë hapur ditën e sotme kufinjtë tokësor të Shqipërisë. E për pasojë menjëherë kanë nisur edhe rradhët e gjata në pikat kufitae.  Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar disa foto nga radhet kilometrike te automjeteve ne Morine te Kukesit. “Rradhe mbi 10 km ne Morine te Kukesit. Ju a nxijne jeten udhtarrve ne te dy anet! Turp dhe torture!”- shkruan Berisha.Tash esht Koha