“Haribo i babës”, Besniku pozon për herë të parë me Emin dhe sytë na bënë zemra

“Haribo i babës”, Besniku pozon për herë të parë me Emin dhe sytë na bënë zemra

Çifti shumë i dashur për publikun, Jonida Vokshi dhe Besnik Krapo u bënë prindër për herë të parë në muajin Qershor, teksa aktorja solli në jetë një vajzë, të cilës i vendosën emrin Emi.E ndërsa Jonida jo pak herë ka publikuar foto pranë të voglës, Besniku ka qenë më i rezervuar.

Ndërkaq, dhe ai është tunduar ndërsa ka postuar një foto mjaft të ëmbël me Emin. “Haribo i Babës”, – shkruan ai. Dhe ne me të drejtë na bënë sytë zemra… Emi shihet se si ia ka ngulur sytë të atit të tij. Epo kush ka vajza botën ka.

TAGS