Hekuran Krasniqi hap televizion të ri, ky është synimi i tij

Hekuran Krasniqi hap televizion të ri, ky është synimi i tij
15:14 | 8 Tetor 2019

Hekuran Krasniqi ka treguar se cili është qëllimi i hapjes së televizionit të ri.

Hekuran Krasniqi ishte i ftuar në një intervistë për “Mirage”, të premten që e kemi lënë pas, shkruan lajmi.net.

Këngëtari ka folur për jetën private dhe atë profesionale, duke zbuluar kështu më të rejat rreth tij.

Ai bëri të ditur se ka hapur një televizion të ri, duke treguar kështu edhe se çfarë ka për qëllim me atë televizion.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm ku gjendet intervista e plotë e Hekuranit dhe mësoni se çfarë tha ai. /Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS