Horoskopi ditor, e hënë 13 korrik 2020

Horoskopi ditor, e hënë 13 korrik 2020

Dashi
Rutina ka rrezik te shkaktoje shume probleme sot ne jetën tuaj ne çi ft.

Do mërziteni shpesh dhe ka rrezik ta kërkoni diku tjetër lumturinë.

Beqaret do jene te turpshëm dhe nuk do guxojnë t’ua shprehin ndjenjat atyre qe do pëlqejnë.

Për financat do jete një dite goxha e vështirë.

Mundohuni te ulni sa te mundni te gjitha shpenzimet te paktën për disa kohe.

Demi
Do keni shume trazira sot ne jetën tuaj ne çi ft dhe here pas here do ndiheni shume keq.

Mundohuni te tregoheni disi me tolerante dhe me te hapur.

Beqaret do tregohen posesive dhe do bëjnë gabime te pafalshme.

Ne planin financiar ka rrezik te bëni gabime te pafalshme dhe gjendja sa do vije e do përkeqësohet.

Kujdes!

Binjaket
Te dashuruarit do kenë një dite te zakonshme dhe aspak problematike.

Beni atë qe ndjeni pa menduar për te nesërmen.

Do keni shume sukses ne das huri ju beqaret sot dhe do futeni ne një tjetër etape.

Emocionet do jene te njëpasnjëshme.

Financat do dobësohen për shkak te shpenzimeve te konsiderueshme qe do ju duhet te kryeni.

Gaforrja
Dite shume e paqëndrueshme kjo e sotmja për te dashuruarit.

Do keni përballje te forta me partnerin dhe do de.batoni ashpër me te.

Beqaret nuk do përfitojnë aspak nga mundësitë qe do iu jepen për takime, prandaj do mbeten serish vetëm.

Ne planin financiar do jeni vigjilente dhe nuk do e lejoni veten te bëni çmenduri.

Gjerat do ecin si duhet.

Luani
Me ne fund do e largoni monotoninë dhe banalitetin qe dukej sikur po e mbyste jetën tuaj ne çi ft.

Si ju ashtu edhe partneri do preferoni te provoni eksperienca te reja.

Beqaret do ndihen mire ashtu si janë dhe nuk do kërkojnë me ngulm një lidhje.

Te ardhurat do dobësohen, megjithatë do arrini t’i kryeni shpenzimet me te domosdoshme.

Virgjeresha
Duhet patjetër t’i shprehni me tepër ndjenjat gjate kësaj dite ne mënyrë qe partneri ta kuptoje sa shume e dashuroni.

Po e late atë pas dore, mund te kërkojë dike tjetër dhe do ju zëvendësoje.

Beqaret do kenë njohje shume interesante dhe do fillojnë një etape te re.

Financat do i vendosni ne plan te pare.

Do përkujdeseni gjithë kohës qe ato te mbeten te mira.

Peshorja
Do ju ndryshoje shpesh humori gjate kësaj dite dhe do keni probleme te njëpasnjëshme me partnerin tuaj.

Nuk do hapni rruge për asnjë moment.

Beqaret nuk do kenë fat ne das huri dhe do vazhdojnë te mbeten vetëm.

Do ju duhet ende te presin edhe pak kohe për ndryshime te statusit.

Financat do kenë probleme serioze.

Vetëm specialistet do ju ndihmojnë.

Akrepi
Hëna do jete e pozicionuar shume mire sot ne jetën tuaj sentime.ntale dhe gjerat do ecin për mrekulli mes jush dhe partnerin.

Do keni guxim madje te flisni edhe për tema delikate.

Beqaret do ndihen me mire fale ftesave interesante qe do iu bëhen.

Ka shume gjase te ndryshojnë edhe status.

Ne pune bëni pak ekonomi qe edhe e ardhmja te jete e qëndrueshme.

Shigjetari
Mos lejoni ne asnjë mënyrë qe rutina te behet pjese e jetës suaj sot sepse ka rrezik te përballeni me probleme.

Partneri mund t’iu tradhtoje dhe do ndiheni shume keq.

Beqaret do joshin gjate gjithë kohës dhe ka gjasa ta bëjnë për vete atë qe pëlqejnë.

Financat do i menaxhoni me shume përkujdes dhe gjendja do vazhdoje te mbetet e mire.

Bricjapi
Ne përgjithësi, marrëdhënia juaj ne çi ft do jete goxha e mire.

Do merreni vesh për çdo gjë dhe nuk do kërkoni ne asnjë moment te dale e juaja.

Beqaret do takojnë me ne fund princin e tyre te kaltër dhe do fillojnë një histori te bukur das hurie me te.

Ne planin financiar duhet vetëm te merrni disa masa te vogla ne mënyrë qe gjendja te mos ketë aspak probleme.

Ujori
Edhe pse tundimi do jete shume i madh gjate gjithë kësaj dite, serish do i qëndroni besnike personit qe keni ne krah.

Dashuria për te ne fakt është e pakufishme.

Beqaret do jene te hapur dhe gati për te jos.hur cilindo.

Kujdes me hapat qe do hidhni me tej.

Financat do jene te dobëta për shkak te shpenzimeve te konsiderueshme qe do kryeni.

Peshqit
Do keni shume besim tek vetja juaj gjate kësaj dite dhe gjerat do ju ecin për mrekulli.

Do jetoni ne një ambient mjaft harmonik dhe do përjetoni emocione.

Beqaret do ndihen me te vetmuar se kurrë me pare, por serish do jene te pafat ne dashuri.

Financat nuk do jene shume te mira, megjithatë me maturi dhe përkujdes do arrini ta kaloni ditën.

TAGS