I dashuri i Duas ndan me ndjekësit momente nga banjo, shfaqet gjysmë i zhveshur 

I dashuri i Duas ndan me ndjekësit momente nga banjo, shfaqet gjysmë i zhveshur 
Tash esht Koha

I dashuri i Duas ndan me ndjekësit momente nga banjo, shfaqet gjysmë i zhveshur 

I dashuri i Dua Lipës është shfaqur gjysmë i zhveshur në Instagram.

Këngëtarja Dua Lipa është në lidhje me kuzhinierin, Issac Carew, me të cilin duket shumë e lumtur, shkruan lajmi.net.

Si Dua ashtu edhe ai përveç angazhimeve të tjera janë aktiv në rrjete sociale, sidomos Instagram. Së fundmi ishe Carew ai i cili ka ndarë me ndjekësit e tij momente nga banjo.

Në imazhin e postuar ai duket gjysmë i zhveshur i mbuluar vetëm me një peshqir në pjesën e poshtme të trupit.

“Kur bën dush tejet të nxehtë dhe gati sa nuk ke marrë djegien e shkallës së tretë”, ka shkruar ai pranë posttimit./Lajmi.net/

Tash esht Koha
TAGS