I dashuri i Duas nuk përmbahet në publik, shikojeni çfarë i bën këngëtares

I dashuri i Duas nuk përmbahet në publik, shikojeni çfarë i bën këngëtares
15:45 | 17 Shtator 2019

Anwar Hadid është fotografuar në një moment intim me Dua Lipën.

Dua Lipa pas ndarjes nga Isaac Carew filloi romancë të re me Anwar Hadid, shkruan lajmi.net.

Që prej kohës kur e bënë publike lidhjen, Dua dhe Anwar nuk i kursejnë paraqitjet e përbashkëta në publik.

Së fundi, ishte Anwar ai i cili postoi një fotografi, në të cilën shfaqet duke i dhuruar puthje pasionante Duas.

Për ndryshe, Dua Lipa do të performojë për herë të parë në Indi bashkë me Katy Perry. /Lajmi.net/

TAGS