“I dashuroj sytë e djallëzuar”, Roberti `flirton´ me Marizën në emision, ja reagimi i këngëtares

“I dashuroj sytë e djallëzuar”, Roberti `flirton´ me Marizën në emision, ja reagimi i këngëtares

Ndër të ftuarit mbrëmjen e djeshme në emisionin “Soiree”, ishin këngëtarët Robert Berisha dhe Mariza Ikonomi.

Gjatë emisionit, moderatorja i´u kërkoi artistëve të këndonin shkurt këngën e tyre të preferuar dhe Roberti zgjodhi një serenatë dashurie që fliste për sytë e djallëzaur të një femre.

Këngëtari u shpreh se dashurohet nga sytë e djallëzuar dhe Jonida e ngacmoi me humor duke thënë se Mariza i ka sytë e tillë.  “Unë kot e kot nuk po i këndoj Marizës”, tha Roberti duke qeshur.

Ndërkohë Mariza nuk preferoi ta vazhdojë më gjatë batutën dhe e kaloi me një të qeshur.

TAGS