I dashuruar me një personazh VIP/ Mateus Frroku: Prej kohësh jam në një lidhje

I dashuruar me një personazh VIP/ Mateus Frroku: Prej kohësh jam në një lidhje

Mateus Frroku ka zbuluar se prej kohësh është në një lidhje dashurie. I ftuar në “Glamour Zone”, Frroku pranoi se është në një lidhje dashurie, por nuk pranoi të zbulonte emrin e saj. Prej kohësh mediat flasin se e dashura e tij është një emër i njohur edhe për publikun.

Biseda

Ester Bylyku: A është Mateusi në një lidhje dashurie? A ke të dashur? Sepse vetë më kërkove të të bëj pyetje konkrete (qesh)

Mateus Frroku: Ta gëzosh dhe na dalt për hajër, po Mateusi është në një lidhje, prej disa kohësh.

TAGS