I dehur sulmon fizikisht gruan e tij, arrestohet

Një person është arrestuar në Fushë Kosovë, pasi që i njëjti nën ndikim të alkoolit kishte sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij viktimën femër K-Shqiptare.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje. /Telegrafi/

TAGS