“I pa korruptum”, kështu dukej Elinel në fëmijëri

“I pa korruptum”, kështu dukej Elinel në fëmijëri
20:03 | 1 Qershor 2019

Elinel e ka publikuar një foto nga fëmijëria.

Reperin Elinel si duket e ka kapluar nostalgjia e kohës së shkuar, shkruan lajmi.net.

Kështu të paktën la të kuptohet me publikimin e një fotografie në llogarinë e tij në Instagram. Fotoja e publikuar është shkëputur nga arkiva dhe në të shihet Elinel kur ishte fëmijë.

“I pa korruptum”, ka shkruar ai pranë postimit të fotografisë së postuar e cila nuk dihet në cilin vit është bërë./Lajmi.net/

TAGS