“I zhduk gjurmët”, Ledri pastron “Instagram”-in duke lënë vetëm një foto për 2020-ën

“I zhduk gjurmët”, Ledri pastron “Instagram”-in duke lënë vetëm një foto për 2020-ën

Pas Dua Lipës, Ledri Vula ka fshirë të gjitha fotografitë nga profili i tij me mbi 1 milion ndjekës në “Instagram”, përveç njërës. Reperi Ledri Vula numëron mbi 1.4 milionë ndjekës në profilin e tij në rrjetin social “Instagram”, ku është shumë aktiv dhe vazhdimisht ndan me ta fotografi të shumta të projekteve që po realizon dhe jetës së tij të përditshme. Mirëpo, së fundi ai ka vendosur që t’i fshehë, ose edhe t’i fshijë të gjitha postimet që ka bërë deri më tani. Reperi ka vendosur të mbajë vetëm një nga fotografit që ka postuar së fundi. Kjo mund të tregojë se po fillon një periudhë e re për Ledrin, e ndoshta bëhet fjalë për ndonjë projekt që do të fillojë e që pritet të dalë së shpejti.

TAGS