Ia hodhën reçipetat në mes të skenës, Rita Ora bën veprimin e papritur

Ia hodhën reçipetat në mes të skenës, Rita Ora bën veprimin e papritur

Derisa po këndonte në skenë, dikush nga fansat ia hodhi reçipetat, veprimi i Ritës habiti të gjithë.

Rita Ora së fundi ka mbajtur koncert më Milano, ku dha performancë mahnitëse për fansat e saj, shkruan lajmi.net.

Gjatë performancës, dikush nga publiku hedh një palë reçipeta në skenë, të cilët këngëtarja i mori dhe i veshi mbi kostum.

“Një nga fansat më hodhi reçipeta dhe natyrisht unë duhej t’i vishja”, ka shkruar Rita, duke publikuar edhe një foto me atë paraqitje.

Për ndryshe, “Carry On” titullohet projekti i fundit nga Rita Ora, të cilin e solli në duet me Kygon. /Lajmi.net/

TAGS