Icardi harron fushën, pozon nudo me gruan e tij

Icardi harron fushën, pozon nudo me gruan e tij

Mauro Icardi me siguri nuk është pa besim, siç tregohet nga postimi i tij i fundit në Instagram, në të cilin sulmuesi i Interit paraqitet lakuriq në një fotografi me gruan e tij dhe agjenten Wanda Nara.

Wanda, një personalitet i mediave, vajzë e shfaqjeve të ndryshme, prezantuese televizive dhe modele, është veshur me ngjyrë të zezë në imazh.

Icardi, i cili kohët e fundit ka postuar shumë foto të tij dhe gruas së fundmi, i ka bashkangjitur postimit edhe një ‘emoji’ të zemrës, përcjell lajmi.net.

26-vjeçari ka pasur probleme të mëdha kohëve të fundit me ekipin e Inter për kontratën e re, me kontratën aktuale që skadon në vitin 2021.

Yllit argjentinas iu hoq shiriti i kapitenit më herët këtë sezon dhe është kritikuar shumë nga tifozët ‘Zikaltër’, me spekulimet që ai refuzoi të luante. /Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS