Icardi nuk përmbahet, publikon momente intime me bashkëshorten

Icardi nuk përmbahet, publikon momente intime me bashkëshorten
Tash esht Koha

Futbollisti Mauro Icardi ka habitur të gjithë me veprimin e fundit në Instagram.

Futbollisti i Interit, Mauro Icardi dhe bashkëshortja e tij, Wanda Nara kanë realizuar një fotosesion bardhë e zi, shkruan lajmi.net.

Në njërën prej fotografive që i postoi në Instagram, futbollisti u shfaq në një moment intim me partneren.

Icardi dhe Wanda në këtë imazh ishin gjysmë të zhveshur, ndërsa nuk munguan komentet dhe pëlqimet nga ana e ndjekësve.

Imazhe të ngjashme nga ky fotosesion, Icardi i ndau me ndjekësit në Instagram, në secilën prej tyre shfaqet në poza të ‘nxehta’ pranë gruas. /Lajmi.net/

Tash esht Koha
TAGS