Ilir Shaqiri dhe Arben Krasniqi publikojnë këngën “Batalioni i Atlantikut”

Ilir Shaqiri dhe Arben Krasniqi publikojnë këngën “Batalioni i Atlantikut”

Ilir Shaqiri dhe Arben Krasniqi publikojnë këngën “Batalioni i Atlantikut”

Ilir Shaqiri ka publikuar projektin e tij të ri, të cilin e solli në bashkëpunim me Arben Krasniqin.

Ilir Shaqiri dhe Arben Krasniqi kanë publikuar projektin me titull “Batalioni i Atlantikut”, shkruan lajmi.net.

Këtë projekt, dyshja ia kanë shoqëruar edhe videoklipin, për tekstin dhe muzikën e saj u kujdes vetë Iliri, ndërsa orkestrimin e bëri Korab Shaqiri.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën “Batalioni i Atlantikut”, dedikuar ushtarëve të Amerikës që erdhën në Kosovë. /Lajmi.net/

https://www.youtube.com/watch?v=iGOWSPzoHWM

TAGS