Inter me dy transferime nga Roma

Inter me dy transferime nga Roma

Inter duket se do të bëjë një revolucion të thellë në skuadër.

Inter po mendon që t’i largojë disa lojtarë, për tu liruar vendin transferimeve të reja.

Skuadra italiane duket se në verë nuk do t’i ndahet Romës, pasi e do Edin Dzekon dhe Lorenzo Pellegrinin, përcjell lajmi.net.

Sulmuesi boshnjak shihet si zëvendësues i Mauro Icardit, ndërsa mesfushori do ta zëvendësoj Joao Marion.

Për transferimin e Pellegrinit, Inter do t’i paguajë 30 milionë euro, aq edhe sa është klauzola e tij te Roma. /Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS