Intervista e Rina Balaj dhe Sin Boy në “Mirage” po bën bujë edhe në Maqedoni

Intervista e Rina Balaj dhe Sin Boy në “Mirage” po bën bujë edhe në Maqedoni
20:50 | 3 Janar 2020

Emisioni “Mirage” ka shënuar një tjetër sukses.

Emisioni “Mirage” me rastin e Vitit të Ri përgatiti një edicion special me mysafirë emra të njohur të estradës, shkruan lajmi.net.

Fero, Adrola Dushi, Rina Balaj, Sin Boy dhe Robert Berisha ishin të ftuarit e “Mirage”.

Storia e përgatitur me Rina Balajn dhe Sin Boy po bën bujë edhe jasht trojeve shqiptare, në Greqi dhe Maqedoni.

Tashmë kjo video është e para në listën e videove ‘trending’ të YouTube në Maqedoni.

Kujtojmë se “Mirage” do të rikthehet me sezonin e ri më 17 janar 2020. /Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS