Irma Libohova mahnit me format trupore, pozon me rrobabanjo nga pushimet

Irma Libohova mahnit me format trupore, pozon me rrobabanjo nga pushimet

Irma Libohova mbetet padyshim një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar.Së fundmi, Irma ka nisur pushimet dhe ndodhet në jug të vendit. Këngëtarja ka postuar sot një foto teksa pozon në breg të detit duke shijuar një kokteil. Ajo për hir të së vërtetës duket në superformë.

Vitet për Irmën duket se kanë ndalur. Ndërkaq, menjëherë pas publikumit të fotos nuk kanë munguar komentet nga ndjekësit, që e përgëzojnë për format trupore.

 

 

 

TAGS