Ish-banorja e ‘Big Brother’, në pritje të fëmijës së parë

Ish-banorja e ‘Big Brother’, në pritje të fëmijës së parë
8:59 | 13 Maj 2019

Najada dhe Fationi janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

Ish-banorja e ‘Big Brother’, Najada Malaj Konomi dhe partneri i saj Faton Ibishi shumë shpejtë do të bëhen prindër për herë të parë, shkruan lajmi.net.

Lajmin e mirë e kanë ndarë vetë dyshja nëpërmjet postimit të një fotografie në të cilën Najadës i shihet barku i fryrë.

“Ne të tre”, ka shkruar ajo pranë postimit të fotografisë së postuar. Ndryshe Najada është ndër banoret e para të ‘Big Brother Albania’ dhe u bë e njohur për publikun me nofkën Noçe./Lajmi.net/

TAGS