`Isha 17 vjeç…ishte e tmerrshme´, Fifi flet si rrallë herë për jetën e saj private

`Isha 17 vjeç…ishte e tmerrshme´, Fifi flet si rrallë herë për jetën e saj private
Tash esht Koha

Këngëtarja e njohur nga Kosova, Filloreta Riçi, por e njohur si Fifi, ka folur si rrallë herë për jetën e saj private.

E ftuar në emisionin “Treshat”, këngëtarja foli për puthjen e saj të parë dhe tregoi që e ka dhënë në moshën 17-vjeçare para shkolle.

Por nuk ka qenë një eksperiencë e bukur për të.

Këngëtarja u shpreh se puthja ishte e tmerrshme dhe nuk i pëlqeu aspak.

“Kam puthur 17-vjeçe. Puthja më pa lidhje në botë, e tmerrshme. Ishte shumë e tmerrshme, nuk e di nuk më ka pëlqyer fare, ishim në shkollë. Më puthi por nuk më pëlqeu. Kam qejf që kur ta bëj diçka të ndihem mirë, por ajo nuk më bëri të ndihem mirë. Thjesht e bëri dhe i thashë po ua qenka e shpifur,”- tha ajo.

Ajo pranoi se është single, duke thënë se jo gjithkush e meriton atë.

“Jam super mega fucking single, jo gjithkush më meriton mua,”- u shpreh Fifi.

Tash esht Koha
TAGS