Ishte frymëzim për këngët e tij, kështu duket sot vajza e Eminem

Ishte frymëzim për këngët e tij, kështu duket sot vajza e Eminem
Tash esht Koha

Marshall Mathers ose i njohur në të gjithë botën si Eminem është një nga këngëtarët që ka shitur më shumë albume në të gjithë botën, duke u konsideruar si mbret i rap-it.

Muza e këngëve të tij ka qenë vajza Hailie, të cilës i ka kushtuar më shumë se 20 këngë. Duke qënë se e ka përmendur në shumicën e teksteve të tij, Hailie, është pika e dobët e mbretit të rap-it.

Eminiem ka 3 fëmijë, por vetëm njëra është vajza e tij biologjike. Ajo nga një vogëlushe siç e njihnim në këngë, është kthyer në një zonjushë mjaft simpatike.

Hailie ka plot 1.4 milion ndjekës në Instagram dhe sëfundmi ajo ka postuar disa foto me bikini në Hawaii.Hailie u diplomua vitin e shkuar për psikologji dhe vazhdon të mbajë lidhje të forta me të atin.

Tash esht Koha
TAGS