Ja çfarë bëri Faydee pas bashkëpunimit me Luana Vjollcën 

Ja çfarë bëri Faydee pas bashkëpunimit me Luana Vjollcën 
17:56 | 17 Korrik 2019

Dikujt i pëlqeu kënga e tij me Luana Vjollcën e ka pasur të atillë që nuk e kanë pëlqyer.

Para katër ditësh, këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca, e ka publikuar bashkëpunimin me këngëtarin australian, Faydee, shkruan lajmi.net.

Kënga erdhi e realizuar me videoklip dhe u pëlqye nga publiku, mirëpo ishin disa fansa të Faydee ata të cilët e kanë kritikuar.

[embedded content]

E pas bashkëpunimit me Luanën, Faydee ka zgjedhur që ta publikoj projektin e tij solo, këngën ‘Salam’ e cila erdhi e realizuar edhe me videoklip./Lajmi.net/

TAGS