Ja çfarë thotë Xeni për mosmarrëveshjen mes Motrave Mustafa dhe Shyhrete Behlulit

Ja çfarë thotë Xeni për mosmarrëveshjen mes Motrave Mustafa dhe Shyhrete Behlulit

Ja çfarë thotë Xeni për mosmarrëveshjen mes Motrave Mustafa dhe Shyhrete Behlulit

Xeni është pyetur lidhur me ‘sherrin’ mes Motrave Mustafa dhe Shyhrete Behlulit.

Shkëlzen Jetishi-Xeni ishte i ftuar së fundi në një intervistë për “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Këngëtari ka treguar më të rejat rreth tij, ai zbuloi detaje nga projektet që planifikon t’i sjell së shpejti.

I pyetur se çfarë mendon rreth mosmarrëveshjes mes Motrave Mustafa dhe Shyhrete Behlulit, ai kishte disa fjalë.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm dhe mësoni përgjigjen e Xenit. /Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS