Ja kush janë këngëtarët më seksi të estradës sonë, sipas qytetarëve

Ja kush janë këngëtarët më seksi të estradës sonë, sipas qytetarëve
Tash esht Koha

Qytetarët kanë treguar se kush mendojnë se janë këngëtarët më seksi të skenës muzikore shqiptare.

Në rubrikën “VoxPop” të emisionit “Mirage”, qytetarët janë pyetur se kush janë këngëtarët më seksi të estradës shqiptare, shkruan lajmi.net.

Ata kanë treguar të preferuarit e tyre dhe atë se çfarë pëlqejnë tek ajo këngëtare apo këngëtar që e përmendnin si opsion.

Ndiqeni videon e mëposhtme për t’i mësuar përgjigjet e qytetarëve dhënë në “VoxPop”. /Lajmi.net/

[embedded content]

Tash esht Koha
TAGS