Ja me çfarë emri e thërret Marina, Getin

Ja me çfarë emri e thërret Marina, Getin
22:37 | 20 Maj 2019

Marina dhe Geti janë ndër çiftet më të pëlqyera të Estradës.

Marina Vjollca para disa ditëve festoj ditëlindjen e saj dhe si duket ajo ka zgjedhur qytetin e Venedikut t’i kalojë disa ditë pushime me bashkëshortin e saj, shkruan lajmi.net.

Në një fotografi të publikuar në llogarinë e saj  në Instagram, moderatorja e thërret reperin me emrin ‘O Romeo Romeo’.

Së bashku me çiftin në qytetin italian janë edhe Luana Vjollca dhe Krenar Çoçaj. /Lajmi.net/

TAGS