Ja pse kjo ditëlindje është më e veçanta për Gjirën

Ja pse kjo ditëlindje është më e veçanta për Gjirën
17:59 | 19 Nentor 2019

Foto: Instagram

Gjira me këtë datë feston ditëlindjen dhe kësaj radhe është shumë e veçantë për të.

Gjira Kajtazi sot feston ditëlindjen e 30-të, me këtë rast ka pranuar urime të shumta nga familjarë, miq e fansa, shkruan lajmi.net.

Me anë të një fotografie, Gjira u shfaq me djalin e saj në krahë, ndërsa tha se ai është arsyeja pse kjo ditëlindje është më e veçanta për të.

“Falënderuese. Ditëlindja ime e parë si nënë”, janë fjalët e artistes sipër këtij imazhi.

Kujtojmë se projekti i fundit muzikor nga Gjira është “Pikë në zemër”, këngë kjo të cilën e kishte shkruar dy vite më parë në Zvicër. /Lajmi.net/

TAGS