“Jam me Noizyn”/ Stresi i përgjigjet ashpër Veliajt: S’jam as me ty dhe as me Edin, po me grun tate

“Jam me Noizyn”/ Stresi i përgjigjet ashpër Veliajt: S’jam as me ty dhe as me Edin, po me grun tate

Stresi ka postuar në rrjetet sociale një video të hershme të kryebashkiakut Veliaj. Teksa ai shprehet se është me Noizyn, duket se reperi nuk është përmbajtur.  “Nga xhami i një lambo”, kënga e Stresit, unë jam me Noizyn në fakt”,-  thotë Veliaj në video duke sjellë edhe revoltimin e Stresit i cili ka shkruar se ai ai nuk është as me atë dhe as me Edin

“Unë s’jam as me ty as me Edin, po me grun tate jam”, ka shkruar reperi në statusin e tij. Kujtojmë se shpesh në rrjetet sociale ai i ka treguar qartë bindjen e tij politike dhe mbështetjen për PD.

TAGS